Logo animace

Katka píše:

Milá Míšo,

když jsem Tě " náhodou" potkala na víkendu s hatha jógou, tak jsem hned věděla, že je to "ono"... Že už nepotřebuji terapie u psychologů atd. ... Ten objev, že si můžu pomoci sama... Že je vše v hlavě, že existují účinné metody, jak se více poznat a porozumět si... Návod, jak se dostat během krátké chvilky do klidu a jak zastavit neustálý tok myšlenek a žít v přítomnosti... To byl pro mě neuvěřitelný objev!

Tenkrát jsi víkend zakončila mojí první "meditaci" v životě a byl to silný zážitek... Ještě dlouho potom jsem cítila obrovský klid a svobodu.

Minulý rok byl pro mě a celou moji rodinu velice těžký... Začal se velmi horšit stav syna, který nás nakonec pár dní před Vánoci opustil… Že jsem se dokázala se smrtí syna vyrovnat takovým způsobem a hlavně to, že jsem dokázala Vojtíška v plnosti provést do posledního vydechnutí a dokonce ještě dál, mě neustále naplňuje neuvěřitelnou vděčností, pokorou, radostí a dojetím. Čerpám z tohoto okamžiku neustále. I když vím, že cesta není u konce... Je to proces a přicházejí jednou za čas hodně těžké chvilky, ale uvnitř vím, že to zvládnu a že je vše, jak má být. Terapie mi velmi pomohla se se vším smířit, přijmout celou situaci a připravit se aktivně na náročné chvíle. Odchod syna byl neskutečně těžký, ale nikdy bych nevěřila, že to bude zároveň i nádherný zážitek.

Děkuji za čas, který jsem měla na přípravu pod Tvým vedením... Několikrát vstoupily pochybnosti, zda "tohle" opravdu v naší situaci pomůže, ale pak to do sebe všechno zapadlo a já jsem teď v úžasu nad tím vším!

Zápasila jsem několikrát s depresí, s úzkostnými stavy, nenacházela jsem klid v hlavě... Neustále proudily myšlenky o minulosti a budoucnosti... Najednou je to skoro pryč (nedaří se vždy stoprocentně, ale oproti stavu před pár lety je to neuvěřitelný posun).

Mnoho strachu (ze smrti, ze samoty) se úplně vytratilo a některé nezpracované bloky se objevují, ale už vím, jak s nimi pracovat.

Praxe mi pomáhají ve všech oblastech života soukromého i pracovního… Dívám se na věci najednou jinak, a to se odráží pozitivně ve vztazích s ostatními i se sebou samotnou i v mé práci.

Oceňuji, že terapie byla vedena takovým způsobem, abych si do budoucna uměla poradit sama – bez potřeby vnějšího vedení.

Mám plnou důvěru v Tebe, Tvé znalosti a velký cit pro předávaní všech Tvých zkušeností druhým.

Děkuji, že tu pro nás jsi!!!

Jabloňová 71, Praha 10, 106 00, tel.č. +420 777 007 166, email: svat.m@seznam.cz top  |  home